Oradea

    Muncitori în fabrică - Oradea, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Oradea, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    Gi Group România recrutează Muncitori în fabrică pentru clientul său, o companie producătoare de piese în industria automotive.

    Locatie: Oradea
    Program de lucru: 8 ore Luni-Vineri, 3 schimburi

    Beneficii:

    Salariu 3300 LEI Brut;
    Tichete de masă: 40 LEI/zi lucrată;
    Bonus de recomandare;
    Transport asigurat;
    Posibilitate de dezvoltare și evoluție profesională.

    Cerințe:

    Studii medii;
    Nu se cere experiență, se oferă instruire la locul de muncă;
    Dexteritate manuală;
    Acuitate vizuală.

    Responsabilități:

    Lucrează independent sau în echipă, utilizând echipamentele și instrumentele aflate în zona de lucru;
    Asamblarea produselor pe linia de asamblare conform instrucțiunilor;
    Premontarea diferitelor componente pe plăcile electronice, pe baza documentației de producție;
    Citește și/sau compară specificațiile de lucru, listele de materiale sau alte documente necesare asamblării plăcilor electronice;
    Respectă toate regulile de sănătate și securitate în muncă ale societății, precum și a celor prevăzute de lege.

  • Westfalenland

    Muncitori fabrica de procesare canre porc si vta

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Westfalenland Salonta, România

    Angajarile se impart in categoriile: muncitor calificat sau necalificat pe un salariu care începe de la 13 -Euro la ora și care poate crește în funcție de experiență sau in functie de rapiditatea de a invata sarcini noi la locul de munca.Transparență prin documentarea întregului ...