Angajam vorbitor limba Italiana - Copșa Mică, România - SC TERMOMED SRL

    SC TERMOMED SRL
    SC TERMOMED SRL Copșa Mică, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Angajam vorbitor limba Italiana
    Suntem în căutarea unui vorbitor fluent de limba Italiană pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de servicii clienți. Dacă iubești limba Italiană și ești pasionat de comunicare, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine
    Responsabilități:

    Interacționează cu clienții vorbitori de limba Italiană prin telefon, e-mail sau chat pentru o colaborare in domeniul nostru de activitate.
    Asigură o comunicare eficientă și clară cu clienții prezentandu-le ofertele noastre si produsele comercializate de catre firma noastra.
    Înregistrează și actualizează informațiile referitoare la interacțiunile cu clienții în sistemul nostru de gestionare a relației cu clienții.
    Colaborează cu colegii din departamentele interne pentru a asigura o mai sigura comunicare in ceea ce priveste anumite caracteristici tehnice privind produsele noastre.

    Cerințe:

    Fluență în limba Italiană, atât scris cât și vorbit.
    Abilități excelente de comunicare și ascultare activă.
    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant.
    Experiență anterioară în servicii clienți reprezintă un avantaj.

    Dacă ești o persoană empatică, cu o atitudine pozitivă și dornică să ofere suport clienților noștri vorbitori de limba Italiană, te invităm să aplici pentru această poziție. Oferim un mediu de lucru plăcut, oportunități de dezvoltare personală și profesională, precum și un pachet salarial atractiv.