Iaşi

    Inginer instalatii termice - Iași, România - Rotherm Grup Srl

    Rotherm Grup Srl
    Rotherm Grup Srl Iași, România

    6 zile în urmă

    Căutăm un Inginer de Instalații / Inginer Mecanic dedicat și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunostinte in domeniul instalatiilor , cat si o dorinta de a se dezvolta in continuare.
    Responsabilități
    • Organizarea și coordonarea directă a activităților și personalului din subordine la punctul de lucru unde are loc execuția lucrărilor de instalații.
    • Asigurarea bunei desfășurări a lucrărilor de instalații termice, de ventilare, climatizare, de gaz.
    • Estimarea necesarului de materiale și gestionarea consumurilor pentru a asigura eficiența proiectelor.
    • Respectarea termenelor limită prevăzute în proiect.
    • Monitorizarea și controlul calității lucrărilor de instalații.
    • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura eficiența și eficacitatea proiectelor.
    Cerințe
    • Studii superioare în domeniul tehnic.
    • Experienta in domeniu minim 2 ani.
    • Autorizări ISCIR/ANRE constituie un avantaj.
    • Experiență în activități de lucru pe teren în cadrul proiectelor de construcție
    • Permis de conducere categoria B.
    • Cunoștințe de operare PC – pachet Office.
    • Abilități de comunicare și coordonare eficiente.
    • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
    Oferta
    • Salariu motivant, reflectând experiența și abilitățile candidatului.
    • Bonificații suplimentare obținute în funcție de performanțele individuale și ale echipei.
    • Suport tehnic și logistic din partea societății.
    • Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă într-un mediu de lucru dinamic și provocator.
    Dacă sunteți gata să vă dezvoltați cariera într-un mediu de lucru stimulant, vă rugăm să aplicați acum Te așteptăm să ne cunoaștem Dacă aveți alte întrebări sau aveți nevoie de mai multe detalii, nu ezitați să ne contactați.

  • CONSTAN CONSTRUCT

    Inginer instalatii civile

    CONSTAN CONSTRUCT Iași, România Full time

    Firma de proiectare angajeaza inginer specialitatea instalatii.Inginer instalatii civile: Se cere:- experienta in domeniul proiectarii instalatiilor civile: termice, ventilare, sanitar, electric, detectie si alarmare in caz de incendiu, stingere incendiu;- elaborare documentatii ...

  • UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT

    Coordonator Mentenanta

    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT Iași, România Full time

    Candidatul Ideal · Studii superioare tehnice: instalaţii mecanice, electrice; · Experiență minim 2 ani în coordonarea activității dе mentenanță; personal în subordine; · Experiență în gestionarea personalului din subordine; · Cunoștințe MS Office; · Permis dе conducere categoria ...

  • Umeb Power S.R.L. Iași, România Full time

    RESPONSABILITATI: · - repară şi întreţine motoare industriale şi grupuri electrogene din zona alocata in conformitate cu documentatia tehnica a producatorului; · - intocmeste plan de activitati zilnice/ saptamanale si rapoarte de interventie dupa executarea fiecarei lucrari; · - ...