Târgu-Mureş

    Tehnician echipamente fiscale - Târgu Mureș, România - SC E-service & Components SRL

    SC E-service & Components SRL
    SC E-service & Components SRL Târgu Mureș, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Responsabilitati
    Tehnician service pentru:

    Montare echipamente fiscale;
    Depanare/configurare/instalare echipamente fiscale;
    Analizează cauzele defecțiunilor și propune soluții;
    Asigură instruirea clientului cu privire la utilizarea echipamentelor;
    Întocmește documentația necesară fiecărei activități de service in parte - fișa service, pv predare-primire, pv punere în funcțiune;
    Ofera clientilor suport tehnic profesional;
    Asigura suport tehnic echipei de vanzari.

    Cerinte, Cunostinte si deprinderi:

    Este necesare experienta in montarea echipamentelor fiscale;
    Cunostinte tehnice in domeniul electronicii;
    Cunostințe de operare și configurare PC;
    Cunostințe IT hardware, software, networking;
    Integrare usoara in colectiv;
    Permis de conducere;
    Disponibilitate deplasări;
    Cunostintele de limba Engleza pot fi un plus in alegerea candidatilor.

    Sistemul de salarizare este compus dintr-o componenta fixa si bonus, ce va fi acordat in functie de atingerea unui target stabilit.
    Beneficii Oferite
    E-Service & Components SRL este parte a grupului Eurocoin din Marea Britanie, lider European, specialist in domeniul componentelor pentru industriile de jocuri de noroc, vending, parking, terminale de plata si amuzament.Oferim salariu fix plus sistem de bonusare in functie de targetul individual stabilit pe baza, aptitudinilor personale si de comun acord cu managerul firmei. Suntem lideri regionali pentru componente in industria jocurilor de noroc, vending, amuzament si terminale de plata. Facem parte din grupul Eurocoin Ltd cu sediul central in Londra, MB si birouri in majoritatea centrelor Europene.

  • Spitalul Oncologic MEDEX Târgu Mureș, România Full time

    Atribuţii şi responsabilități: · Îndeplineşte toate formalităţile necesare angajării personalului – urmăreşte obţinerea tuturor documentelor şi avizelor necesare, întocmeşte contractele individuale de muncă, se asigură de semnarea şi de comunicarea acestora în Revisal în termenel ...