Săcele

    Director vânzări comerț electronic - Săcele, România - Plant-shop

    Plant-shop
    Plant-shop Săcele, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Anunț de Angajare: Vânzător/Director de Vânzări
    Compania Noastră: Suntem o companie de renume, lider în domeniul nostru, dedicată oferirii de soluții și produse de top clienților noștri. Echipa noastră este inima succesului nostru, iar acum căutăm să ne extindem echipa cu un nou coleg pentru poziția de Vânzător/Director de Vânzări.
    Rolul: Căutăm o persoană motivată, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine pozitivă față de muncă. Rolul implică interacțiune directă cu clienții, gestionarea apelurilor telefonice, răspunsul la e-mailuri și pregătirea comenzilor primite online. Candidatul ideal trebuie să aibă o prezență plăcută, să fie organizat, să aibă abilități de gestionare a timpului și să poată lucra eficient sub presiune.
    Responsabilități Principale:

    Comunicarea eficientă cu clienții atât în persoană, cât și online.
    Răspunsul prompt și profesional la apeluri telefonice și e-mailuri.
    Pregătirea și gestionarea comenzilor online.
    Menținerea unei bune relații cu clienții, asigurându-se că experiența lor este pozitivă.
    Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții adecvate.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar este preferată, dar nu obligatorie.
    Abilități excelente de comunicare, atât verbal, cât și scris.
    Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
    Atitudine orientată spre client și abilitatea de a construi relații puternice.
    Cunoștințe de operare PC și familiarizare cu e-mailul și platformele online.

    Oferim:

    Un mediu de lucru dinamic și susținător.
    Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
    Pachet salarial competitiv, ajustat în funcție de experiență și performanță.
    Training-uri pentru dezvoltarea abilităților de vânzare și comunicare.

    Dacă simțiți că acest rol vi se potrivește și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție prin e-mail la adresa noastră de contact. Suntem nerăbdători să cunoaștem candidații care împărtășesc pasiunea noastră pentru excelență și satisfacția clienților.
    Contact: [Adresa de e-mail] [Numele persoanei de contact] [Numărul de telefon]
    Așteptăm cu interes să vă cunoaștem