Operator stivuitor - Chiajna, România - Dasco Distribution Concept SRL

    Dasco Distribution Concept SRL
    Dasco Distribution Concept SRL Chiajna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    Dasco Distribution Concept SRL este importator si distribuitor multibrand de produse parafarmaceutice si consumabile medicale, produse alimentare de nisa (fara zahar, fara gluten, BIO), produse cosmetice de nisa (fara parabeni, fara alergeni), detergenti. Produsele distribuite sunt de top, atat din punct de vedere al calitatii cat si al aspectului comercial.
    Cerințe:

    studii medii;
    autorizatie ISCIR stivuitorist valabilă;
    experiență într-o activitate similară constituie avantaj;
    atentie, precizie, corectitudine;
    indemanare;
    munca in echipa;
    asumarea responsabilitatii;

    Responsabilități:

    încărcarea, descărcarea, manipularea și stivuirea mărfurilor, amplasarea mărfii în cadrul depozitului;
    întreținerea ordinii și a curățeniei in depozit;
    asigurarea bunei desfășurari și a corectitudinii livrărilor, participare la inventariere;
    asigurarea exploatării și întreținerii corespunzătoare a stivuitorului;
    respectarea întocmai a specificației produselor/mărfurilor dispuse spre încarcare;

    Oferta (bonusuri, beneficii):
    Asigurare transport
    Salariu fix si bonus in functie de rezultate