Operator CNC

    Operator CNC - Chitila, România - EXPLORE PRINT SRL

    EXPLORE PRINT SRL
    EXPLORE PRINT SRL Chitila, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descrierea postului operator CNC
    În prezent, căutăm un operator CNC calificat care să se alăture echipei noastre dinamice. În calitate de operator CNC, veți juca un rol crucial în procesul nostru de producție prin operarea mașinilor cu control numeric computerizat (CNC) pentru a produce piese și componente de înaltă calitate. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru persoanele care sunt pasionate de prelucrarea de precizie și se bucură de lucru într-un mediu cu ritm rapid.
    Responsabilitati cheie:

    Configurați și operați mașini CNC conform specificațiilor
    Monitorizați procesul de producție pentru a vă asigura că sunt îndeplinite standardele de calitate
    Efectuați întreținerea de rutină a mașinilor pentru a asigura performanțe optime
    Inspectați produsele finite pentru acuratețe și faceți ajustări după cum este necesar
    Colaborați cu membrii echipei pentru a optimiza eficiența producției

    Calificări:

    Experienta anterioara ca operator CNC sau intr-un rol similar
    Competență în citirea planurilor și a desenelor tehnice
    Atenție puternică la detalii și abilități de control al calității
    Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe
    Bune abilități de comunicare și de rezolvare a problemelor

    Beneficiile alăturării echipei noastre:

    Oportunitate de creștere și avansare în carieră
    Pachet salarial competitiv si beneficii
    Programe de formare și dezvoltare pentru a vă îmbunătăți abilitățile
    Mediu de lucru colaborativ și susținător
    Șansa de a lucra cu tehnologie și mașini de ultimă oră
    Dacă dorești să faci următorul pas în cariera ta ca operator CNC și să faci parte dintr-o echipă care apreciază inovația și excelența, te încurajăm să aplici pentru această poziție.

    Alăturați-vă nouă în conturarea viitorului producției cu expertiza și dedicarea dumneavoastră