Operator mufe - Comuna Clinceni, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL
    ADECCO RESURSE UMANE SRL Comuna Clinceni, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recruteaza Operator mufe ( cu sau fara experienta ) pentru unul dintre clientii sai, un mare producator si distribuitor de tubulare si mufe.

    Descrierea jobului:

    -Operarea masinii de fabricat mufe
    -Operare macara pivotanta 1 To la operatia de schimbare mufe
    -Verificarea vizuala individuala a cuplelor ;
    -Polizarea conforma a tuturor cuplelor produse in schimbul anterior

    Profilul candidatului:

    - Spirit de organizare;
    - Talent de comunicare si spirit de lucru in echipa;
    - Incredere, seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, concentrare, răbdare, tenacitate şi promptitudine si capacitatea de a învata ;

    Beneficii:

    - Bonuri de masa: 40 lei;
    - Program: 06:00 - 18:00 - 06:00 -> 12 ore
    - Ore suplimentare platite dublu
    - Spor de weekend
    - Spor de noapte 25%
    - Sarbatori legale libere

    Locatie: Clinceni