Operator Facturare - Ștefăneștii de Jos, România - Cumpana 1993 SRL

    Cumpana 1993 SRL
    Cumpana 1993 SRL Ștefăneștii de Jos, România

    2 săptămâni în urmă

    Fiecare coleg din echipa noastra aduce valoare companiei prin punctele sale forte. La Cumpana, combinam calitătile, aptitudinile si experientele tuturor, reusind sa livram rezultate de exceptie. Credem cu tarie ca munca in echipa si comunicarea deschisa sunt si vor fi intotdeauna stalpii de baza ai reusitei, atat pe plan profesional, cat si pe plan personal.
    Hai in echipa noastra

    Cerinte:

    - Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office ( in special Word + Excel)
    - Gandire logica
    - Implicare, capacitate de analiza
    - Spirit de echipa
    Responsabilitati:
    - Generare documente
    - Emitere documente
    - Facturare
    - Transmitere E-Factura
    - Generare pachete generice + alocari de facturi/avize

    Ce oferim:
    - Mediu placut de lucru tanar, dinamic, placut
    - Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin training-uri
    - Sarbatori legale libere
    - Pachet salarial atractiv si motivant, care include: bonusuri de performanta, tichete de masa (40 lei/zi), telefon mobil, credit combustibil

    Locatia: Stefanestii de Jos, Ilfov.