Timişoara

    Operator echipamente productie CNC - Timișoara, România - LTHD Corporation

    LTHD Corporation
    LTHD Corporation Timișoara, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Descriere post:
    Angajam operatori echipamente CNC . Program de Luni- Vineri, 2 schimburi ( 7:00-15:30, 15:00-23:00).
    Cerinte:
    Experienta minima in operare echipamente industriale
    Utilizare computer nivel baza
    Absolvent studii medii
    Abilitati tehnice
    Domiciliul stabil in Timisoara

    Beneficii:
    Salariul integral pe cartea de munca
    Instruiri asigurate de angajator
    Tichete de masa de 35 lei/zi
    Asigurare medicala privata
    Prime de sarbatori

  • AgiliTECH CNC SRL

    Programator CNC freza

    1 săptămână în urmă

    AgiliTECH CNC SRL Arad, România Full time

    Dacă ai experiență la programarea CNC a frezelor și pasiune pentru prelucrarile mecanice te așteptăm în echipa noastră · Vei lucra alături de profesioniști pentru a transforma conceptele tehnice ale clienților nostrii în piese mecanice funcționale. · Ce responsabilități vei avea? ...