consilier vanzari/designer mobilier - Ștefăneștii de Jos, România - STUDIOMOB

    STUDIOMOB
    STUDIOMOB Ștefăneștii de Jos, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Descriere
    Job Description: Consilier Vanzari/Designer Mobilier
    Compania noastra cauta un profesionist talentat pentru a ocupa pozitia de Consilier Vanzari/Designer Mobilier. Daca esti pasionat de designul de interior si ai abilitati excelente de vanzare, aceasta pozitie este perfecta pentru tine.
    Responsabilitati:

    Consilierea clientilor in alegerea mobilierului potrivit nevoilor lor
    Crearea de solutii de design personalizate si inovatoare
    Realizarea vanzarilor si atingerea obiectivelor stabilite
    Participarea la intalniri cu clientii si prezentarea produselor companiei
    Colaborarea stransa cu echipa pentru a asigura o experienta exceptionala pentru clienti

    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari si/sau design de interior
    Cunostinte solide de mobilier si tendinte in design
    Abilitati excelente de comunicare si relationare
    Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa
    Orientare catre client si atentie la detalii

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu creativ si dinamic
    Posibilitatea de a dezvolta abilitati atat in vanzari, cat si in design
    Traininguri si suport pentru a-ti perfectiona aptitudinile
    Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta
    Oportunitati de avansare in cadrul companiei

    Daca esti o persoana entuziasta, creativa si dornica sa faca parte dintr-o echipa de succes, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Consilier Vanzari/Designer Mobilier. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa aducem frumusete in casele clientilor nostri