Braşov

    Lacatus confectii/ Montator - Brașov, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Suntem in cautare de lacatusi confectii metalice si lacatusi montatori pentru doua companii ce-si desfasoara activitatea in domeniul constructiilor din Brasov, respectiv Săcele.
    Cerințe:

    Absolvent studii medii;
    Experienta anterioara Sudura TiG WIG, MIGMAG, Electrod
    Îndemânare;

    Sarcini si responsabilitati:

    Sa execute sarcinile trasate;
    Executie conform schita/desen tehnic;
    Pregatire material;
    Sudura, polizare structuri metalice;
    Asigură buna funcționare și conservarea echipamentelor utilizate;
    Anunță superiorul ierarhic în legătură cu orice aspect care îi depășește aria de activitate
    Montaj pe santier, Sa lucreze la inaltime

    Beneficii:

    Salariu negociabil la interviu
    Tichete de masa
    Tichete cadou de sarbatori
    Decont abonament
    Permis de conducere - Avantaj
    Program stabil - Luni-Vineri: 07:00-15:30