Drobeta-Turnu Severin

    Agent Vanzari Mehedinti - Drobeta-Turnu Severin, România - Caroli Foods Group SRL

    Caroli Foods Group SRL
    Ne dorim un coleg/o colega pentru echipa de vanzari TT , care sa -si desfasoare activitatea pe aria judetului Mehedinti.
    Asteptam aplicatia ta daca:

    esti entuziast/a, dInamic/a, iti place sa comunici si sa relationezi cu cei din jur,
    esti absolvent/a de liceu cu Bacalaureat (cerinta minima obligatorie), studiile superioare reprezinta avantaj,
    ai carnet de conducere si conduci frecvent,
    ai experienta in vanzari directe minim 2 ani (FMCG).

    Principalele tale responsabilitati vor fi:

    realizarea obiectivelor de vanzari,
    mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii,
    promovarea politicii de vanzari si a standardelor de calitate in scopul dezvoltarii afacerii in zona de responsabilitate.

    Daca esti interesat/a, asigura-te ca ai raspuns la intrebarile din mini-interviu si apoi, aplicaVor fi luate in considerare numai aplicatiile candidatilor care au raspuns la intrebarile din mini-interviu.

    Intrucat asigurarea confidentialitatii datelor dvs. cu caracter personal reprezinta o prioritate pentru noi, va invitam sa parcurgeti informatiile referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal in acest context, disponibile in cadrul notei de informare