Bucharest

    Lucrator Comercial US POLO ASSN - Bukarest, România - US POLO ASSN (SC M&M RETAIL SRL)

    US POLO ASSN (SC M&M RETAIL SRL)
    US POLO ASSN (SC M&M RETAIL SRL) Bukarest, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal
    Cum va fi viata taSuntem in cautarea unei persoane care sa fie resonsabila cu vanzarea produselor noastre.Plusul de valoare adus de tine in companie:
    Experienta anterioara in vanzari de minim 6 luni;

    Buna capacitate de organizare si atentie la detalii;

    Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;

    Dorinta arzatoare de a invata si de a te dezvolta;

    Optimism, simt de raspundere si o gandire orientata spre rezultate;

    Dornic sa inveti lucruri noi si daca este cazul sa ne inveti lucruri noi;

    Te potrivesti in echipa noastra daca:

    Ești vocea companiei așa că ne bazăm pe tine pentru a face o impresie bună clienților noștri, oferindu-le răspunsuri amabile și utile;

    Cu toții am fost în situația în care aveam nevoie de ajutor și eram confuzi așa că vrem să îți fie ușor să te pui în locul partenerului de conversație, să empatizezi cu el și să îl ajuți cât mai mult;

    Pentru că vei interactiona cu clientul, trebuie să ai un discurs coerent și corect gramatical;

    Dacă vrei să reușești, unul dintre secrete este să îți placă foarte mult să ajuți oamenii;

    Stim însă că nu o să reușești să mulțumești pe toată lumea și de asta e important să poți face diferența dintre nemulțumirea clientului față de produs și să nu iei reproșurile personal – sunt ocazii de a ne îmbunătăți serviciul

    Vei fi în prima linie atunci când vine vorba despre feedback și ne așteptăm să colaborezi cu noi inclusiv pentru dezvoltarea unor noi funcționalități, servicii sau produs.

    Descrierea jobului
    Ce ofera acest rol?

    In primul rand, iti promitem ca va fi o experienta de invatare fantastica pentru tine Intr-un startup lucrurile sunt foarte dinamice si problemele ce necesita rezolvare sunt foarte variate, asa ca vei invata intr-un an, cat altii in 10 Vei invata nu doar lucruri din domeniul tau de expertiza, ci din aproape toate :)

    Bonus vanzari competitiv, in functie de vanzarile tale.

    Oportunitati de avansare , in functie de performanta si rol.

    Beneficii extra-salariale precum, bonuri de masa.

    Un mediu de lucru dinamic si placut: punem mare accent pe lucrul in echipa si pe dezvoltarea fiecarui membru. Ne place sa fim productivi, sa ne simtim bine la lucru si mai ales sa ne atingem obiectivele impreuna ca echipa

    Misiunea noastra catre tine:

    Oportunitatea de a invata lucruri noi alaturandu-te unei companii care iti poate aduce o experienta unica de invatare;

    Vei fi parte dintr-o echipa care te va incuraja sa dai ce-i mai bun din tine si cu siguranta iti va face placere sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica;

    Bonuri de masa in valoare de 20 lei