Bacău

    Inginer executie piloti forati - Bacău, România - KRAWK S.R.L

    KRAWK S.R.L
    KRAWK S.R.L Bacău, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Inginer executie piloti forati:
    - Pentru lucrari in domeniul infrastructurii drumurilor;
    - Experienta minima: 5 ani;
    - Permis de conducere.

    Descrierea jobului:
    -Coordonarea santierului/punctului de lucru;
    -Mentine legatura cu departamentul tehnic;
    -Completeaza si transmite rapoartele zilnice de lucru;
    -Supervizeaza personalul propriu, cat si cel al subcontractorilor din punct de vedere tehnic si organizatoric;
    -Disponibil la relocare;
    -Urmareste buna functionare si siguranta utilajelor;
    -Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limita;
    -Solicita si asigura resursele necesare in cadrul santierului.

    Beneficii:
    - salariu atractiv;
    - telefon, laptop, masina
    - posibilitatea de training-uri dezvoltare personala.