Constanţa

    Secretara Constanta, Buzau - Constanța, România - EUSKADI S.R.L.

    EUSKADI S.R.L.
    EUSKADI S.R.L. Constanța, România

    1 săptămână în urmă

    Societate specializata in domeniul constructiilor edilitare recruteaza SecretaraFull time – pentru proiectul din Constanta si Buzau
    Candidatul ideal:
    - absolvent de studii superioare (economice, tehnice, juridice);- experienta minim 1 an pe un post similar;- excelente cunostinte operare PC in aplicatii de tip Office (Word, Excel, Outlook);- cunostinte limba engleza;- capacitate de analiza si sinteza;- atentie distributiva, gandire ordonata, atenta la detalii;- abilitati de comunicare, negociere, planificare;- simt de raspundere dezvoltat, atitudine pozitiva si spirit de echipa;- persoana activa, orientata spre rezultate;- persoana cu dorinta de munca, dinamica, foarte organizata, serioasa;- cunostinte de contabilitate primara - avantaj;
    Descrierea jobului
    Responsabilitati:
    Obiectivul jobului este indeplinirea cu succes, in ordinea prioritatile, a tuturor activitatilor specifice departamentului administrativ.
    - Gestionarea corespondetei cu partenerii, clienti, angajatii si autoritatile;- Elaborarea si redactarea documentelor in situatiile cerute de management;- Administrarea si verificarea contractelor cu clientii, a facturilor de la furnizori;- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, curier, fax, email- Preluarea, inregistrarea, distribuirea documentelor compartimentelor implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati- Analizarea si negocierea ofertelor de achizitii administrative;- Mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii (de telefonie fixa/mobila, mobilier, birotica, aparatura de birou, curierat, servicii IT);- Suportul administrativ pentru celelalte departamente;- Asigurarea produselor de protocol, curatenie si papetarie;- Evidenta pontajului pentru punctul de lucru;
    Se ofera:
    - pachet salarial atractiv- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;- posibilitatea de avansare profesionala;
    Daca intrunesti cerintele specificate si esti o persoana serioasa, responsabila si atenta la detalii, te asteptam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, alaturi de care vei deveni un profesionist in domeniu si iti vei construi o cariera de succes
    Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul (cu poza) la adresa de e-mail

  • VIP AUTO DISTRIBUTION Constanța, România Full time

    Reprezentant Zonal Vanzari Dobrogea va deservii : Constanta, Tulcea, Slobozia , Galati, Braila, Calarasi si Buzau · Asigura reprezentarea intereselor companiei, dezvoltarea portofoliului de clienti si realizarea volumului de vanzari stabilit in zona alocata.identificarea si dezvo ...