Manager magazin - Brăila, România - Hermosa Office Center SRL

    Hermosa Office Center SRL
    Hermosa Office Center SRL Brăila, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Căutăm un manager de magazin
    Daca esti persoana de care prietenii spun ca te conectezi foarte repede cu oamenii, ca atunci cand intri intr-o incapere reusesti foarte repede sa te faci placuta si sa captezi atentia, citesti anuntul potrivit. Probabil iti vine natural cand te uiti la oameni sa zici ce se potriveste si ce nu din outfit-urile lor.

    NU aplica la acest anunț dacă:

    Nu ai coordonat o echipa de minim 5 oameni
    Îți este dificil să lucrezi în echipă și nu te identifici cu poziția de lider
    Consideri că efortul depus este mai important decât rezultatele
    Nu îți plac cifrele și rapoartele și nu le folosești pentru a lua decizii

    Nu bifezi niciun punct? Perfect. Descoperă cum arată candidatul ideal pentru poziția de manager de rețea la Hermosa.

    Responsabilitățile tale pe acest rol:

    Te asiguri că este atins obiectivul de vânzări din magazine. Aici știm că este punctul tău forte și abia așteptăm să îți descoperim perspectivele.
    Coordonezi echipa, o adaptezi pe parcurs și o faci să funcționeze eficient
    Monitorizezi și analizezi indicatorii cheie de performanță și vii cu soluții pentru atingerea obiectivelor
    Dacă este cazul, pui bazele planului de redresare în caz de neperformanță
    Participi la ședințele săptămânale operaționale cu manager-ul de vanzari

    Impartasesti in fiecare zi din pasiunea ta pentru fashion cu clienţii, colegii şi colaboratorii
    Vei participa activ la toate activitatile specifice magazinului: consilierea clientilor, aranjarea produselor in magazin, etc
    Pentru cele detaliate mai sus si pentru multe altele iti vom fi alaturi.

    Cum trebuie sa fii tu pentru a deveni membru al echipei Hermosa:

    Ești de minim 1 an managerul unui magazin
    Ai abilități de vânzare și ești un bun negociator
    Ai mai lucrat cu cifre și rapoarte pe baza cărora să iei decizii importante
    Îți adaptezi limbajul în funcție de interlocutor pentru a te face înțeles și pentru a-ți atinge obiectivele
    Știi să pui omul potrivit la locul potrivit: observi abilitățile fiecărui membru din echipă și știi cum să obții maximul din ele
    Atunci când apare un blocaj, te concentrezi pe găsirea cauzei mai mult decât pe efect
    Ești un adevărat lider și un jucător de echipă

    Descrierea companiei
    Noi suntem Hermosa, o echipă de 100 de profesioniști ce activează în domeniul de fashion feminin de mai bine de 28 de ani. Încântăm femei în fiecare an prin rețeaua de 5 magazine fizice, peste 100 de magazine partenere și un shop online.

    Aplica si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil.