Gestionar - Stefanestii de Jos - Ștefăneștii de Jos, România - Humangest Group

    Humangest Group
    Humangest Group Ștefăneștii de Jos, România

    1 săptămână în urmă

    Humangest Group background
    Pentru clientul nostru, o companie importanta de import-distributie legume si fructe proaspete, angajam Gestionar Depozit.
    Responsabilitati:

    Verificarea cantitativa a produselor receptionate;
    Inregistrarea in gestiunea depozitului a produselor receptionate, verificarea documentelor de insotire a marfurilor si intocmirea notelor de intrare-receptie;
    Inregistrarea operatiilor de primire si iesire marfa;
    Verificarea stocului de marfa si mentinerea evidentei marfurilor depozitate.
    Coodonare echipa.

    Cerinte:

    Studii medii absolvite sau superioare;
    Experienta anterioara de minim 2 ani;
    Cunostinte de operare Microsoft Office;
    Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    Disponibilitate de a lucra in ture;
    Abilitati de organizare si coordonare.

    Beneficii:

    Salariu atractiv;
    Tichete de masa de 30 Ron;
    Asigurare medicala;
    Decont combustibil. decont RCA, Decont revizie anuala