Oradea

    Angajam consilier vanzari - Oradea, România - Outlet

    Outlet
    Outlet Oradea, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Căutăm persoana cu experiență în domeniu, dezinvoltă, determinată, onestă, interesată de un job stabil/pe termen lung, cu abilități foarte bune în vânzare, cu aptitudini creative în decorarea vitrinelor/outfit-urilor și totodată a magazinului.
    Se acordă salariu atractiv, mediu de lucru curat și colaborare în asimilarea tuturor acestor aptitudini.
    Se dorește începerea colaborării imediat.

  • S.C. VABRO RETAIL S.R.L.

    Consilier Vanzari Zoocenter Oradea

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    S.C. VABRO RETAIL S.R.L. Oradea, România Full time

    Responsabilitatile postului:Vanzarea hranei si accesorilor destinate animalelor de companieMentinerea relatiilor directe cu clientii in cadrul magazinului;Rezolvarea cerintelor clientilor si dezvoltarea unor relatii personalizate cu acestia, contribuind astfel la dezvoltarea afac ...

  • Ant Pro Detail S.R.L.

    Agent vanzari

    Ant Pro Detail S.R.L. Oradea, România Full time

    Identificarea si prospectarea potentialilor clienti, · Promovarea si vanzarea serviciilor noastre, · Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse in functie de nevoile si cerintele lor, · Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor si oportunitatilor de cr ...