Stivuitorist
Iaşi

    Stivuitorist - Iași, România - SC POPVAL-COS SRL

    SC POPVAL-COS SRL
    SC POPVAL-COS SRL Iași, România

    6 zile în urmă

    Compania noastră caută un stivuitorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din depozit. Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și cu abilități excelente de operare a stivuitorului, te invităm să aplici pentru acest post.
    Responsabilități:

    Manipularea eficientă a mărfurilor folosind stivuitorul conform procedurilor de lucru;
    Încărcarea și descărcarea mărfurilor în condiții de siguranță;
    Verificarea stocurilor și asigurarea preciziei în gestionarea acestora;
    Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui flux de lucru optim în depozit.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea stivuitorului;
    Certificat de stivuitorist valabil;
    Abilități bune de comunicare și lucru în echipă;
    Atenție la detalii și orientare către rezultate;
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant.

    Beneficii:

    Salariu competitiv;
    Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic;
    Mediu de lucru sigur și echipă prietenoasă.

    Dacă ești pasionat de domeniul logistic și ai abilități excelente de operare a stivuitorului, te încurajăm să aplici pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să facem echipă împreună

  • GRUPUL DE DISTRIBUTIE ETA SRL

    Coordonator logistica

    GRUPUL DE DISTRIBUTIE ETA SRL Iași, România Full time

    Persoana selectata va conduce activitatea departamentului de depozitare- livrare din judetele Iasi si Vaslui · Atributii principale:- conduce echipa de livrari, asigurandu-se de respectarea procedurilor privind livrarea comenzilor- coordoneaza personalul din depozite: gestionari, ...