Manager proiect - Brașov, România - ARKA

    ARKA
    ARKA Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Cerințe:

    Experiență de min 4 ani pe o poziție similară (de preferat în domeniul industrial)
    Experiență în lucrul cu echipe multidisciplinare
    Absolvent studii superioare (de preferat tehnice și/sau management)
    Capacitate de planificare, organizare și rezolvare de probleme
    Capacitate de analiză și sinteză
    Abilități de comunicare și muncă în echipă
    Cunoștințe avansate de limba engleză
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan
    Atitudine proactivă și orientată spre rezultate
    Capacitatea de a face față schimbărilor și de a adapta strategia în funcție de evoluția proiectului

    Atribuții:

    Planificarea, coordonarea și supervizarea proiectelor în toate etapele lor
    Asigurarea respectării termenelor și a bugetelor
    Identificarea riscurilor și elaborarea planurilor de acțiune pentru gestionarea acestora
    Evaluarea și raportarea periodică a progresului proiectelor către toate părțile implicate
    Identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor și implementarea de soluții eficiente
    Menținerea relațiilor cu clienții

    Beneficii:

    Pachet salarial motivant:

    Salariu;
    Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;
    Bonus zi de naștere;
    Prime de Paște și de Crăciun;
    Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;
    Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă.

    Telefon de serviciu
    Laptop
    Oportunități de dezvoltare profesională
    Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare

    Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente în domeniul managementului de proiect și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

    Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.