Locuri de muncă

    deservent utilaje - Hinova, România - Stroescu CO

    Stroescu CO
    Stroescu CO Hinova, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post: Deservent Utilaje
    Compania noastră caută un Deservent Utilaje responsabil pentru a se alătura echipei noastre.
    Responsabilități:

    Utilizare excavator, buldoexcavator, etc.
    Asigurarea bunei funcționări a utilajelor din cadrul companiei;
    Efectuarea operațiunilor de întreținere și curățenie a utilajelor conform procedurilor stabilite;
    Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice către superiori;
    Asigurarea si raspunderea de realizarea sarcinilor/activitatilor specific lucrarilor de buna calitate si la termen;
    Respectarea normelor de securitate și protecția muncii în timpul desfășurării activităților.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul deservirii utilajelor reprezintă un avantaj;
    Abilități bune de comunicare și spirit de echipă;
    Capacitatea de a lucra eficient și de a respecta termenele limită stabilite;
    Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate.

    Beneficiile de a lucra ca Deservent Utilaje în cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru plăcut, o echipă prietenoasă și sprijin din partea colegilor și a managerilor. De asemenea, oferim oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și un pachet salarial motivant.
    Dacă ești o persoană dornică să-ți aduci contribuția la buna funcționare a utilajelor noastre și ești în căutarea unei oportunități de carieră stabilă, te încurajăm să aplici pentru postul de Deservent Utilaje.