Suceava

    Consultant Vanzari Vodafone - Suceava, România - SC SPEBO SRL

    SC SPEBO SRL
    SC SPEBO SRL Suceava, România

    1 săptămână în urmă

    Candidatul IdealExperiența în domeniu constituie un avantaj si căutăm persoane inteligente, placute, responsabile si care sa dea dovada de implicare la locul de munca.

    Cunostinte foarte bune operare pe calculator (MS Office)
    Cunoasterea limbii engleze;
    Studii medii finalizate, studiile superioare reprezinta un avantaj;
    Excelente abilitati de comunicare;
    Capacitate de lucru in echipa;

    Descrierea jobului

    Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor in magazinele proprii;
    Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliul Vodafone, precum si a noilor tehnologii,
    aplicatii existente pe piata;
    Identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa;

    Nu doar cerem, ci si oferim :)Beneficiile jobului :

    Training de specialitate
    Posibilitati imediate de promovare
    Salar motivant
    Bonusuri in functie de performanta

    Descrierea companieiSuntem o companie in continua dezvoltare, motiv pentru care dorim sa angajam tineri ambitiosi, cu dorinta de afirmare si dezvoltare a unei cariere de succes.Suntem francizati ai companiei Vodafone Romania SA, localizati in Suceava.Vrei sa lucrezi intr-un domeniu provocator? Sa faci parte dintr-o echipa tanara? Sa ai oportunitatea de a-ti face o cariera in vanzari?Aplica acum si ai o Sansa