Stivuitorist

    Stivuitorist - Ghimbav, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Ghimbav, România

    2 săptămâni în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Stivuitorist pentru clientul nostru, un furnizor de top de soluții durabile de ambalare, produse din hârtie și servicii de reciclare la nivel mondial.

    Cerințe:

    Studii medii;
    Experiență minim 1 an în producție/logistică;
    Certificare ISCIR;
    Permis de conducere.

    Responsabilități:

    Manipularea fizică a mărfurilor în condiții de siguranță, cu respectarea marcajelor de la sol;
    Răspunde de etichetele de pe produse, de calitatea paleților și de așezarea și manipularea acestora în condiții de siguranță;
    Se asigură că toate mașinile sunt aprovizionate corespunzător și că nu provoacă stop de mașină sau lipsă materiale în aria de Conversie;
    Asigură mentenanța echipamentelor folosite, conform fișei moto;
    Sesizează și previne eventualele defecte funcționale apărute.

    Beneficii:

    Tichete de masă 30 LEI/zi;
    Transport asigurat pe rute prestabilite;
    Servicii medicale private;
    Primă de Paște, Crăciun, vacanță;
    Primă de vechime.

  • Fresenius Kabi Romania

    Primitor Distribuitor

    2 zile în urmă

    Fresenius Kabi Romania Ghimbav, România Full time

    Poziția este locată la Ghimbav -Brașov si raportează direct către Persoana Responsabilă – Șef Depozit Fresenius Kabi. · Responsabilități: · Descarcă produse din mijlocul de transport şi le plasează în zona de recepţie; · Participă la efectuarea recepţiei cantitative, sub directa ...