Inginer proiectant structuri constructii - București, România - S.C BEMEL AG S.R.L

    S.C BEMEL AG S.R.L
    S.C BEMEL AG S.R.L București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Inginer Proiectare Structuri de Rezistenta
    Candidatul ideal:Angajam inginer constructor pentru realizarea de proiecte in toate fazele de proiectare ( SF, DTAC, PTh, DDE + CS ) si urmarire lucrari proiectate.- capacitate de munca, coordonare, atentie la detalii;- disponibilitate la deplasari in cazul in care sunt necesare- dorinta de a invata si de a evolua profesionalCerinte:- Buna cunoastere a programelor de proiectare (AUTOCAD, ETABS, SAP, RESPONSE, XTRACT,EDEVIZE, FTOOL, MATHCAD, Office respectiv programe de calcul dupa caz,etc.)- Cunostinte bune de proiectare constructii, de la faza de concept pana la cea de detalii de executie si antemasuratori, liste de cantitati- Absolvent studii superioare constructii, Universtiatea Tehnica de Constructii, specializarea Constructii Civile Industriale si Agricole- Cunostinte de legislatie in domeniu (legislatie, stas, normative proiectare, etc.)- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa.
    Descrierea jobului:- Pachet salarial fix si posibilitate de avansare.- Locul de munca in cadrul unei echipe dinamice.- urmarire santier - coordoneaza executia lucrarilor si asigura suportul sefului de santier;- verifica respectarea tehnologiei de executie si a normelor de calitate;- intocmirea documentatiei tehnice necesare cartii constructiei;- intocmire grafice de executie;- intocmire atasamente si devize;Descrierea companiei:Compania in continua dezvoltare, ce are un portofoliu de proiecte foarte diversificat : locuinte, spatii de agrement, constructii de birouri, sportive, industriale, culturale, agrement, centre comerciale, etc.