Târgu-Mureş

    Manager Instalare Sisteme Fotovoltaice în ITALIA - Târgu Mureș, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    Căutăm un Manager Operațiuni Instalare Sisteme Fotovoltaice experimentat, responsabil cu coordonarea și monitorizarea instalării sistemelor fotovoltaice pentru o echipa de 10 persoane. Locatie: ITALIA
    Responsabilități:

    Planifică și supervizează instalarea sistemelor fotovoltaice.
    Coordonează activitățile din șantier și ale subordonaților.
    Asigură conformitatea cu standardele de siguranță și reglementările legale.
    Menține o comunicare eficientă cu echipa și clienții.

    Cerințe:

    Obligatoriu: Certificare ANRE grad II.
    Experiență în coordonarea lucrărilor.
    Experiență managerială.
    Experiență în domeniul energetic, în special în sisteme fotovoltaice.
    Abilități de organizare și gestionare a personalului.
    Posesor permis de conducere categoria B.

    Salariu și beneficii:

    Ofertă salarială pentru acest post este de 13 euro/oră, cu un salariu lunar net estimat la 2200 euro
    Cazare asigurată gratuit în apartamente
    Masă asigurata gratuit
    Asigurare medical
    Transport asigurat gratuit RO-IT
    Transport asigurat gratuit în concediile de sărbători

  • PROHUMAN APT SRL Târgu Mureș, România Full time

    Dacă aveți experiență în instalarea de panouri solare și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră dinamice, vă invităm să aplicați pentru acest rol.Locatie: ITALIA · Responsabilități: · Instalarea și montarea panourilor fotovoltaice în conformitate cu specificațiile tehni ...