Braşov

    Planificator productie - Brașov, România - ARKA

    ARKA
    ARKA Brașov, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Cerințe:

    Experiență de min 5 ani în planificarea producției
    Absolvent studii superioare tehnice
    Cunoștințe solide de desen tehnic
    Cunoștinte bune de operare MS Office
    Capacitate de planificare, organizare și rezolvare de probleme
    Capacitate de analiză și sinteză
    Abilități de comunicare și colaborare
    Orientare către eficiență și eficacitate
    Capacitatea de a respecta termenele

    Atribuții:

    Planificarea și programarea producției
    Lansarea proiectelor în execuție
    Urmărirea fluxului de fabricație al semifabricatelor
    Monitorizarea și gestionarea stocurilor
    Identificarea și implementarea metodelor pentru îmbunătățirea proceselor de producție și reducerea pierderilor de timp și resurse
    Gestionarea situațiilor de urgență și a schimbărilor neprevăzute în producție
    Comunicarea și colaborarea eficientă cu toate părțile implicate în procesul de producție
    Actualizarea constantă a documentelor legate de comenzile clienților
    Întocmirea de rapoarte cu privire la planul de producție
    Respectarea termenelor și a standardelor de calitate

    Beneficii:

    Pachet salarial motivant:

    - Salariu;
    - Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;
    - Bonus zi de naștere;
    - Prime de Paște și de Crăciun;
    - Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;
    - Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă.

    Telefon de serviciu
    Laptop
    Oportunități de dezvoltare profesională
    Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare

    Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente în planificarea producției și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.
    Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

    Mult succes