Braşov

    Operator backoffice – italiana - Brașov, România - Sc Exelia Srl

    Sc Exelia Srl
    Sc Exelia Srl Brașov, România

    3 zile în urmă

    Descriere
    CANDIDATUL IDEAL
    Căutam colegi care să se alăture uneia dintre echipele noastre.
    Persoana potrivită este responsabilă, proactivă, dornică să învețe lucruri noi și atentă la detalii în îndeplinirea sarcinilor.
    Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă tânără, un mediu antrenant și plăcut te invităm să aplici.
    ABILITĂȚI NECESARE:

    Cunoașterea pachetului Microsoft Office
    O bună cunoaștere a limbii italiene
    Studii / experiența în domeniul economic / financiar vor fi considerate un plus

    RESPONSABILITĂŢI:

    Vei procesa / verifica / controla datele și vei transpune informațiile în soft-ul personalizat al companiei, respectând procedurile interne, oferind răspuns solicitărilor primite.
    Vei lucra atât cu echipa locală cât și cu cea din Italia utilizând diverse aplicații bancare.

    ÎN EXELIA VEI AVEA OCAZIA SĂ:

    Lucrezi în smartworking (timpul de lucru se va împărți între munca de acasă și sediul sau punctul de lucru al companiei atunci când se solicită)
    Primești tichete de masă;
    Te bucuri de bonus de Paște și de Crăciun;
    Beneficiezi de un pachet de servicii medicale la o clinica privată;

    Ne poti trimite CV-ul tău și la adresa de e-mail exelia at intesasanpaolo . com indicând "Candidatura Operator backoffice italiană".