Mamaia-Sat

    Portar (Usier) - Mamaia-Sat, România - Nordis Hotel Mamaia

    Nordis Hotel Mamaia
    Nordis Hotel Mamaia Mamaia-Sat, România

    4 zile în urmă

    Descriere
    Portar (Usier)
    Daca aveti o pasiune pentru industria ospitalitatii si va doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica, profesionista, la cel mai inalt nivel de performanta si servicii hoteliere, atunci aceasta este o oportunitate excelenta pentru dumneavoastra.
    Cerintele si asteptarile noastre:

    Studii medii;
    Detinere permis conducere categoria B;
    Cunostinte de limba engleza;
    Disponibilitatea de a lucra in ture;
    Atitudine pozitivă, orientată catre client, capacitate de organizare si planificare;
    Demonstreaza abilitati solide de comunicare, ospitalitate si lucru in echipa;

    Sarcini si Responsabilitati:

    Responsabil cu manipularea bagajelor oaspeților, parcarea autovehiculelor acestora, însoțire și cazare, precum și oferirea de informații sau asistență solicitate de oaspeți;
    Participa la protocolul de primire si plecare a clientilor;
    Atrage atentia bagajistului pentru preluarea bagajelor si ajuta la deschiderea si incarcareaacestora;
    Supravegheaza persoanele care intra in hotel si pe cele care stationeaza in perimetrul hotelului receptiei;
    Cheama taxiuri;-intretine curatenia in fata hotelului.
    Asigura furnizarea unui serviciu prompt, ospitalier și profesionist oaspeților noștri, respectând în orice moment standardele, procedurile, reglementările și politicile hotelului;
    Este foarte bine informat despre facilitățile hotelului, serviciile și orele de funcționare ale acestora, precum si despre zona locală, atracțiile, vizitarea obiectivelor turistice, evenimentele culturale și sociale;
    Respecta regulile de securitate ale hotelului, reglementarile împotriva incendiilor și toate cerintele legale în materie de sănătate și siguranta publica;

    Beneficii:

    Salariu competitiv;
    Siguranta unui loc de munca permanent, pe toata durata anului;
    Program flexibil de lucru, in ture de 8 ore;
    Oportunitatea de a lucra într-un hotel de lux, la cel mai inalt nivel de ospitalitate;
    Training de formare și suport permanent în activitatea desfășurată;
    Alte beneficii specifice industriei hoteliere;

    Hotelul Nordis Mamaia este un angajator care oferă șanse egale și încurajează diversitatea în locul de muncă. Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.