Timişoara

    Stivuitorist depozit - Timișoara, România - ROCAS DECOR SRL

    ROCAS DECOR SRL
    ROCAS DECOR SRL Timișoara, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Ne dezvoltam, in continuare crestem si cautam colegi noi
    Firma Rocas Decor lider in domeniul pietrei naturale din Romania cauta pentru punctul de lucru din Timisoara: Stivuitorist depozit
    Se cere :
    - atestat de stivuitorist
    - experienta in domeniu
    - atitudine pozitiva
    - dispus sa inveti
    - organizat si atent
    - perseverent si serios
    Oferim:
    - nivel de salarizare ridicat
    - posibilitati reale de avansare in cadrul companiei
    - mediu de lucru profesionist
    - bonusuri de performanta

  • Petralog GmbH Timișoara, România

    Angajăm stivuitorist in Baruth, Germania (aproape de Berlin)Tipul de post:Cu normă întreagăÎn schimburiSarcinile dumneavoastră:-Operarea stivuitorului industrial-Transportul cherestelei si pachetelor de lemn către și de la liniile de producție -Transportul uneltelor, materialelor ...

  • ADECCO RESURSE UMANE SRL

    Stivuitorist

    4 zile în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL Timișoara, România Full time

    Descriere post: Stivuitorist · Suntem în căutarea unui stivuitorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Ca stivuitorist, veți fi responsabil de manipularea și transportul mărfurilor într-un mod sigur și eficient. Dacă sunteți o persoană organizată, atentă ...

  • Englmayer Romania

    Englmayer Romania Arad, România Full time

    Englmayer Romania angajează stivuitorist în cadrul punctului de lucru din Arad (zona Industrială Arad vest, str. I, nr 5 A). · Sarcinа principаlă а noului coleg еste manipularеа mărfurilor şi încărcarеа cаmioanеlor conform listеlor dе încărcarе. · Printre principalele responsabil ...