Asistent Manager Farmacii - Constanța, România - Farmacia APOLLO

    Farmacia APOLLO
    Farmacia APOLLO Constanța, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Descriere post: Asistent Manager
    Compania noastră caută un Asistent Manager dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană organizată, proactivă și ai abilități excelente de comunicare, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități principale:

    Asistarea managerului în coordonarea activităților zilnice
    Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
    Capacitate de a respecta termene limita
    Responsabilitate ,ordine, corectitudine si seriozitate
    Actualizarea si monitorizarea bazei de date a documentelor catre institutii partenere(Casa de Asigurari ,DSP , Agentia nationala a Medicamentului , Ministerul Sanatatii, ITM ,Anaf , Colegiul Farmacistilor etc)
    Gestionarea corespondenței și a comunicării interne și externe
    Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
    Preluarea , inregistrarea , distribuirea la compartimentele implicate , indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor ,clientilor si a celorlalti angajati
    Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele companiei
    Organizarea întâlnirilor și a programărilor managerului
    Participarea la întocmirea rapoartelor și documentelor necesare desfășurării activității
    Colaborarea cu diferite departamente pentru realizarea obiectivelor comune

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj
    Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
    Inteligenta (gandire logica si memorie)
    Corectitudine , seriozitate ,atitudine principiala in relatiile cu oame
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan
    Atenție la detalii și orientare către rezultate
    Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office, Excel, PowerPoint)

    Beneficiile de a lucra alături de echipa noastră includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și posibilitatea de a contribui la succesul unei companii în continuă creștere.
    Dacă ești o persoană organizată, proactivă și dornică să-ți dezvolți abilitățile într-un mediu stimulant, te invităm să aplici pentru poziția de Asistent Manager în cadrul companiei noastre.