Gestionar depozit

    Gestionar depozit - Giarmata, România - SC DSV SOLUTIONS SRL

    SC DSV SOLUTIONS SRL
    SC DSV SOLUTIONS SRL Giarmata, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    DSV – Global Transport and Logistics
    DSV este una dintre cele mai performante companii din industria de transport și logistică de angajați din peste 90 de țări lucrează cu pasiune pentru a oferi experiențe excelente clienților și servicii de înaltă calitate - ca parte a operațiunii sau într-o varietate de roluri de sprijin.
    Dacă ești o persoană ambițioasă, talentată și îți plac provocările, noi suntem aici să îți oferim suportul de care ai nevoie pentru a-ti pune în valoare potențialul.

    Responsabilități:

    Coordonează / supraveghează activitatea angajaților, în funcție de rolul fiecăruia in vederea încărcării camioanelor si onorarii comenzilor
    Organizează programul de lucru pentru membrii echipei sale
    Întocmește și administrează pontajele colegilor, centralizează informațiile referitoare la concedii de odihnă, concedii medicale, absențe nemotivate etc.
    Este răspunzător de evaluările și motivarea colegilor din subordinea sa, pentru atingerea nivelului de performanță individuală
    Oferă training noilor colegi și se asigură că aceștia își cunosc atribuțiile, în funcție de rolul specific
    Oferă suport în gestionarea conflictelor între angajați
    Întocmește rapoarte specifice activității
    Respectă prevederile legislative din domeniul Securității și Sănătății în Muncă și măsurile de aplicare a acestora.

    Profilul candidatului:

    Atestat ISCIR - reprezintă un avantaj;
    Minim 2 ani experiență într-un rol similar;
    Atitudine pozitivă și orientată către oameni;
    Disponibilitate in a lucra intr-un program de lucru in doua schimburi;

    Ce oferim:

    Contract Individual de Muncă - perioada nedeterminată;
    Tichete de masă de 30 Lei / zi lucrătoare;
    Bonus, în funcție de performanța individuală;
    Sporuri și ore suplimentare plătite, conform legislației în vigoare;
    Transport asigurat din Timisoara