Târgovişte

    Responsabil calitate depozit LEGUME - Târgoviște, România - ADOS Fresh

    ADOS Fresh
    ADOS Fresh Târgoviște, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    ADOS FRESH, un important distribuitor de fructe și legume proaspete, caută un Responsabil Calitate pentru depozitul nostru. Dacă aveți experiență în domeniul fructelor și legumelor și sunteți pasionat de asigurarea calității produselor alimentare, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

    In calitate de Responsabil Calitate vei avea misiunea de a verifica si de a asigura conformitatea in concordanta cu standardele de calitate ADOS FRESH pentru marfa venita la depozitul societatii, iar apoi, va fi livrata catre platformele marilor retaileri din Romania.

    BENEFICII
    În echipa noastră te vei bucura de:

    salariu competitiv
    tichete de masa
    decont de combustibil
    prime de sărbători
    teambuilding-uri și evenimente de companie
    echipamente performante de lucru

    RESPONSABILITĂȚI

    Supravegherea si gestionarea proceselor de recepție, depozitare, ambalare, sortare și expediere a fructelor și legumelor.
    Instruirea personalului din subordine pentru respectarea standardelor de calitate;
    Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță alimentară în depozit;
    Monitorizarea condițiilor de depozitare și manipulare a produselor pentru a preveni deteriorarea;
    Organizarea inspecțiilor și testelor de calitate conform cerințelor companiei;
    Implementarea și menținerea sistemelor de control al calității.

    APTITUDINI

    Absolvent studii superioare;
    Experienta anterioara pe un post similar in industria fructelor si legumelor;
    Cunostinte solide despre specificatiile si caracteristicile fructelor si legumelor;
    Abilităţi excelente de utilizare a computerului (Word, Excel);
    Persoana organizata si riguroasa;
    Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona multiple sarcini simultan;
    Flexibilitate in programul de lucru, inclusiv disponibilitate pentru ore suplimentare la nevoie;
    Permis conducere categoria B.

    Activitatea se desfaşoară la biroul din Crevedia, Dâmbovița.

  • Kaufland România

    Cargo handler

    Kaufland România Ploiești, Romania, România Full time

    La Kaufland urmărim să garantăm cea mai bună experiență la cumpărături pentru clienții noștri. Ce ne face speciali? Performanţa, dinamismul şi corectitudinea. Angajații noștri contribuie semnificativ la succesul nostru prin dedicarea și pasiunea lor. · Dacă ai peste 16 ani, alăt ...