Braşov

    Technician Laborator - Brașov, România - Vitesco Technologies Romania SRL

    Vitesco Technologies Romania SRL
    Vitesco Technologies Romania SRL Brașov, România

    5 zile în urmă

    Departamentul nostru de Calitate este în căutarea unui nou coleg care să se alăture echipei din Brașov pentru postul de tehnician de laborator

    Responsabilități:

    Efectuarea măsurătorilor și testelor pieselor din producție conform specificațiilor primite;
    Setarea mașinilor de măsurare și testare din laborator;
    Stabilirea metodei de măsurare pentru fiecare produs;
    Identificarea neconformității măsurătorilor și soluționarea acestora.

    Cerințele postului:

    Experiența de minimum 1 an într-o poziție similară;
    Cunostinte desen tehnic;
    Cunoasterea metodelor si standardelor procedurii de masurare;
    Cunoșterea pachetului MS Office - nivel intermediar;
    Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

    Beneficii:

    Tichete de masă în valoare de 40 lei/ zi lucrătoare;
    Cantină - ia o pauză și bucură-te de o masă în cantina noastră. Îți oferim o subvenție zilnică;
    Abonament medical și cabinet medical în incintă - vei beneficia de un abonament medical premium prin rețeaua Regina Maria;
    Prime de sărbători - de Paște, Crăciun și în timpul lunilor de vară (echivalentul celui de al 13-lea salariu);
    Spor de 25% - oferit pentru lucrul în schimbul de noapte;
    Spor pentru ore suplimentare plătite 200%;
    Bookster - Ești un cititor pasionat? Atunci poți împrumuta cărțile tale preferate din Biblioteca Bookster;
    Bonusuri de recomandare - Încurajează-ți prietenii să se alăture viitorului nostru electrificat și te vom răsplăti cu un bonus;
    Transport gratuit – Prin intermediul autobuzelor puse la dispoziție de către companie pentru angajați în timpul orelor de muncă.

    Program de muncă: Full-time (8h)/zi, 3 schimburi
    Partenerul tău de contact: Diana Berchiu

  • SANTA S.A. Brașov, România Full time

    Descrierea companiei: · Postul este oferit de catre o companie producatoare de medicamente infiintata in anul 1992 si vizeaza persoane serioase ce au sau nu experienta in domeniul farmaceutic si doresc a se alatura echipei noastre. · Candidatul ideal: · Studii liceul absolvit cu ...