Iaşi

    Cost Estimator cu LB. Franceză - Iași, România - SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L.

    SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L.
    SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. Iași, România

    3 zile în urmă

    AG STEEL BUILDING&CLADDING, societate de prestigiu in constructia de cladiri industriale, suntem în căutarea unui nou coleg/ă pe postul de Cost Estimator cu limba Franceză. Persoana pe care o căutăm trebuie să cunoască Limba Franceză, atât la nivel scris cât și conversațional. Locatia jobului poate fi remote sau la sediu companiei din Sat Bratuleni, Com. Miroslava.

    Responsabilitati pentru ofertare:

    studiază documentația (caiete de sarcini, fișe de date, planuri, memoriu tehnic) predată de beneficiar
    stabilește strategia pentru întocmirea documentației de prezentare a ofertei, ținând cont de cerințele transmise și politica firmei pentru întocmirea ofertelor
    întocmește oferta tehnico-economică în conformitate cu cerințele documentației primite

    Cerinte:

    studii superioare tehnice prezinta un avantaj
    cunoștințe avansate de limba franceză.
    cunostinte avansate de utilizare Word, Excel, Outlook (sa fi lucrat cu softuri tip CRM reprezintă un avantaj)
    abilități dezvoltate de comunicare, argumentare și persuasiune
    raționament analitic și gândire strategică
    seriozitate, responsabilitate si implicare

    Oferta:

    mediu de lucru dinamic si echipa competitivă
    pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
    formare profesională de specialitate.

    Descrierea companiei
    Compania Avinci este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice.Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.

    Te asteptam in echipa AVINCI