Târgu-Mureş

    Director General - Târgu Mureș, România - GLOBAL VISION PARTNERS SRL

    GLOBAL VISION PARTNERS SRL
    Pentru clientul nostru, companie de top ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii produselor lactate, atat pe piata internatioana, cat si pe piata din Romania, avand 26 de ani de experienta in Romania, angajam in vederea extinderii Director General.

    Deoarece este asistata in acest proces de o companie de consultanta si isi doreste crearea unui mediu organizational solid, performant pentru angajatii si clientii sai, va asigura urmtoarele:

    Program avansat de integrare organizationala asistata.

    Program de mentoring.

    Plan de salarizare, compensatii si beneficii.

    Cerintele de baza ale postului

    Studii superioare finalizate.

    Experienta de minim 4 ani pe o pozitie similara.

    Experienta in domeniul FMCG.

    Cunostinte financiare necesare managementului vanzarilor si achizitiilor strategice.

    Competente aprofundate in:

    asigurarea guvernantei companiei,
    analiza pietei si a mediului de afaceri,
    realizarea si implementarea unei strategii de ascensiune si consolidare a afacerii,
    managementul si gestionarea oamenilor din subordine.

    Profilul candidatului ideal

    Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete.

    Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

    Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor.

    Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit.

    Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic.

    Descrierea responsabilitatilor cheie

    Stabilirea si realizarea obiectivelor fundamentale ale companiei.

    Stabilirea si asigurare functionarii unui management strategic la nivel de companie.

    Asigurarea functionarii companiei pe baza formatelor profesionale si sistemice de business.

    Dezvolatarea de noi produse.

    Dezvoltarea si consolidarea afacerii.

    Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

    Sistem de salarizare.

    Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor.

    Sistem de compensatii adapatat eforturilor.

    Sistem de beneficii adaptat pozitiei si rezultatelor.

  • Generali Romania Asigurare Reasigurare

    Consultant in asigurari

    6 zile în urmă

    Generali Romania Asigurare Reasigurare Târgu Mureș, România Full time

    Consultant de asigurari · Căutăm consultanți entuziaști care să răspundă cu zâmbetul pe buze clienților și să le ofere suport în alegerea celei mai potrivite soluții de asigurare. · Responsabilitățile tale vor include activități din domeniul vânzărilor cum ar fi prospectarea, co ...

  • SC COMOSERV SRL Târgu Mureș, România Full time

    Role Description · This is a full-time on-site role for an Quality Manager located in Târgu Mureş. The Quality Manager will be responsible for managing the Quality Department with all the responsibilities within and additional will be responsible for the Integrated Management Sys ...