Responsabil livrari interne - Vidrasău, România - ROMFLAG

    ROMFLAG
    ROMFLAG Vidrasău, România

    1 săptămână în urmă

    În prezent, căutăm un responsabil de vânzări interne dedicat și orientat spre rezultate care să se alăture echipei noastre dinamice. Această poziție oferă o oportunitate unică pentru persoanele care sunt pasionate de vânzări și servicii pentru clienți de a excela într-un mediu cu ritm rapid.

    Candidatul ideal
    - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
    - abilitati puternice de comunicare si interactionare
    - cunoasterea tehnicilor de publicitate si promovare a vanzarilor
    - mentinerea unui aspect profesional si asigurarea unei imagini pozitive a companiei pentru public
    - capacitate de lucru in echipa
    - experienta in vanzari
    - cunostinte MS Office

    Responsabilitatile jobului
    - Realizarea vanzarilor in zona alocata
    - Mentinerea relatiilor comerciale cu clientii actuali
    - Cautare/contactare clienti noi
    - Intocmire prezentari, propuneri si contracte de vanzare
    - Identificarea si rezolvarea problemelor clientului
    - Pregatirea documentelor care sunt in relatie directa cu activitatea comerciala a firmei
    - Rapoarte de activitate
    - Introducerea comenzilor in sistem

    - Urmarirea si respectarea termenelor de livrare a tuturor comenzilor
    - Programarea transporturilor in vederea expedierii comenzilor catre clienti
    - Intocmirea documentelor necesare livrarii (facturi, avize, cmr-uri, etc.)

    Dacă sunteți o persoană motivată, cu o pasiune pentru vânzări și cu dorința de a reuși, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Responsabil de vânzări interne.