Botoşani

    job prt-time - Botoșani, România - PUPIC INDUSTRIES S.R.L.

    PUPIC INDUSTRIES S.R.L.
    PUPIC INDUSTRIES S.R.L. Botoșani, România

    1 săptămână în urmă

    Default job background
    Timp parțial
    Descriere
    Beneficii:
    Program flexibil care poate fi adaptat nevoilor tale;
    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si plin de energie;
    Training si suport permanent din partea echipei;
    Pachet salarial motivant.
    Candidatul ideal
    Esti in cautarea unui job part-time plin de savoare si distractie? Ai sansa sa devii parte din echipa noastra ca vanzator de inghetata

    Responsabilitati:

    Prezentarea si vanzarea sortimentelor de inghetata oferite clientilor;
    Asigurarea unui serviciu prompt si prietenos;
    Pastrarea curateniei in zona de lucru;
    Gestionarea stocului de produse si raportarea comenzilor necesare.Cerinte:
    Disponibilitate incepand cu 1 MAI pentru o durata de cel putin doua luni
    Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
    Atitudine pozitiva si orientare catre client;
    Atentie la detalii
    Flexibilitate de program.