Târgu-Mureş

    Consultant Vânzări Business – VODAFONE ROMANIA - Târgu Mureș, România - Instore Power Provider SRL

    Instore Power Provider SRL
    Instore Power Provider SRL Târgu Mureș, România

    5 zile în urmă

    Suntem în căutarea unui coleg pasionat de interacțiunea cu oamenii, proactiv, dedicat îndeplinirii obiectivelor de vânzare și satisfacerea a cerințelor clienților de business cu profesionalism;

    Viitorul coleg se va alătura echipei de Consultanti Vânzări Business, din Rețeaua de Magazine Vodafone, va gestiona relațiile cu clienții din portofoliul alocat pentru a crește vânzările și profitabilitatea fiecărui client și va acționa în calitate de consultant de digitalizare: ghidând clienții în folosirea tehnologiei pentru ca afacerile acestora să crească profitabil și sustenabil.

    Together we can

    Salarizare și beneficii:

    Pachet salarial fix + comision lunar corelat cu vânzările realizate;
    Sistem de comisionare care îți permite să îți crești venitul lunar;
    Tichete de masă;
    Abonament medical la clinică privată;
    Laptop, telefon;
    Reduceri la device-uri și servicii;
    Program de induction, pentru a-ți atinge obiectivele individuale și pentru a te dezvolta profesional;
    Training-uri si plan de dezvoltare in cariera;
    Dezvoltarea aptitudinilor de vânzare și a abliltatilor practice din sfera tehnologiei

    Te invităm să te alături echipei Vodafone România, dacă:

    Ai minimum 1 an experiență în vânzări B2B pe o poziție similară: telesales, suport vânzări clienți business, reprezentant vânzări B2B;
    Ai minimum 1 an experiență în vânzări B2B în domeniile: comerț, retail, telecom sau electro-it- reprezintă avantaj;
    Ai studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat - condiţie obligatorie;
    Cunoști limba engleză la nivel mediu/avansat;
    Ai abilități excelente de comunicare și negociere;
    Ești pasionat de tehnologie și vrei să activezi într-o companie cu profil "tech retail";
    Ai atitudine pozitivă, dorinţa de a te dezvolta profesional și împărtășești pasiunea noastră comună pentru soluţii, echipamente mobile și ultimele noutăţi din sfera tehnologiei.

    Responsabilități:

    Vei prezenta și vinde produsele și serviciile Vodafone către clienții din segmentul Business;
    Vei crește valoarea vânzărilor, contribuind la atingerea targetului de vânzări al magazinului;
    Vei identifica oportunități de vânzare și negociere a contractelor;
    Vei furniza informațiile necesare despre produse, servicii, prețuri, condiții, funcționarea și utilizarea produselor și serviciilor Vodafone;
    Vei completa contracte, acte adiționale și alte documente necesare și vei asigura acuratețea înregistrării datelor clienților în bazele de date;
    Vei monitoriza piața și vei identifica tendințele și noile oportunități.

  • VODAFONE ROMANIA SA

    Agent vanzari D2D

    VODAFONE ROMANIA SA Târgu Mureș, România Full time

    Daca faci parte dintre cei care se simt în largul lor în afara biroului și a celor patru pereți, avem jobul perfect pentru tine: Reprezentant de vânzări pe terenEste un job dinamic și provocator, potrivit doar dacă:- îți place munca dе teren;- ești dornic dе afirmare;- ești desch ...