Târgu Jiu

    Tehnician curenți slabi și rețelistică - Târgu Jiu, România - S.C. ALTIMATE S.A.

    S.C. ALTIMATE S.A.
    S.C. ALTIMATE S.A. Târgu Jiu, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal:

    studii medii, profil electric/electromecanic/energetic
    cursuri/atestări specifice postului
    autorizare ANRE reprezintă un avantaj
    cunostințe de rețelistică și IT constituie un avantaj
    experienţă profesională: minimum 2 ani
    experiență într-o poziție similară constituie avantaj
    capacitate de prioritizare, rigurozitate și atenție pentru detalii
    permis de conducere categoria B

    Descrierea jobului:

    execută lucrări de instalare/mentenanță/modificare/cablare la echipamentele electrice și electronice
    întocmește lista de piese de schimb, echipamente și consumabile în funcție de necesități (solicită materiale, specifică codurile de echipament, etc)
    asigură curățarea, protejarea, conservarea și depozitarea corespunzătoare a dispozitivelor, echipamentelor și mijloacelor de protecție a muncii aflate în dotare
    îndepărtează deșeurile și rezidurile tehnologice rezultate în urma procedeelor aplicate și lucrărilor de reparații finalizate și asigură depozitarea acestora în conformitate cu normele de protecție a muncii și a mediului
    completează rapoartele de mentenanță și fișele pentru intervențiile corective și de service și răspunde de calitatea lucrărilor executate
    asigură informarea operativă la apariția unor evenimente deosebite și despre măsurile luate pentru limitarea și îndepărtarea consecințelor acestora a șefului punctului de lucru, și în funcție de natura situației, a administratorul de contract și a managerului de proiect

    Beneficii:

    evoluție și formare profesională;
    pachet salarial atractiv, tichete de masă, abonament medical, asigurare de viață;
    contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    program flexibil

    Aplicând, sunteți de acord ca datele dumneavoastră personale să fie prelucrate și salvate în baza noastră de date. Prelucrarea și salvarea datelor personale este realizată de către ALTIMATE SA, exclusiv în scopul recrutării și selecției pentru postul pentru care ați aplicat dar și pentru alte posturi care vor deveni vacante în companie, în viitor. Datele dumneavoastră personale sunt păstrate pentru maximum 12 luni.