Craiova

    Reprezentant Vânzări B2B - Craiova, România - ELECTRIC MASTERS SRL

    ELECTRIC MASTERS SRL
    ELECTRIC MASTERS SRL Craiova, România

    1 săptămână în urmă

    De peste 20 de ani Aroma Land este alături de clienții săi, iar numele este sinonim cu calitatea și inovația în acest domeniu. Fascinația naturii, subtilitatea aromelor și răsfățul simțurilor ne-au îndemnat să ducem la un alt nivel arta utilizării esențelor aromatice pentru odorizarea interioarelor și echilibrarea și armonizarea corpului, minții și spiritului
    Obiectivul nostru este ca în următorii ani să devenim brand cunoscut la nivel național și internațional prin produsele și serviciile de parfumare și aromaterapie, care să dea curaj oamenilor să se bucure de viață, provocând normalitatea.

    Și pentru asta avem nevoie de un Reprezentant Vânzări alocat în zona Sud / Sud-Vest.

    Pentru acest rol căutăm o persoană dinamică, pozitivă, orientată către client și spre dezvoltarea pieței, dornică să își crească veniturile. Dacă ești persoana care are încredere în brand-urile pe care le promovează și te simți ca "peștele în apă" când împărtășești clienților despre produse și servicii, atunci chiar ne-ai captat atenția.

    Avem obiective "nerezonabile" deci adu cu tine toate competențele, abilitățile și mai ales pasiunea pentru vânzări

    Care vor fi responsabilitățile tale în acest rol?

    Vei identifica cerințele pieței din zona de servicii de parfumare ambientală pentru spații diverse;
    Vei identifica potențialii clienți și vei încheia contracte noi de abonamente de servicii pentru parfumare ambientală;
    Vei promova și vei vinde produse/servicii din ofertă;
    Vei întreține și dezvolta portofoliul de clienți pe zona alocată;
    Vei pune în funcționare sistemele de parfumare și vei instrui clienții privind modul de utilzare;
    Te vei asigura de satisfacția clienților și vei îmbunătăți relația cu aceștia.

    Ca aceste responsabilități să fie "floare la ureche" pentru tine, trebuie să:

    stăpânești tehnicile de negociere și relaționare cu clienții;
    ai bune abilități de comunicare astfel încât să transmiti cu claritate informațiile către clienți și echipa din care vei face parte;
    ai, de preferat, experiența în vânzări de abonamente pentru servicii (purificatoare/dozatoare apă și cafea, automate snack-uri/băuturi) și/sau cunoașterea pieței horeca, magazine, săli de sport-fitness-kineto, policlinici, clădiri de birouri, saloane de frumusețe etc., reprezintă un avantaj în angajare;
    ai un "time management" bun, care să-ți permită să livrezi rezultatele la timp;
    fii confortabil în participarea la evenimente, webinarii, training-uri atât fizic cât și online;
    folosești tehnologia în realizarea de oferte și în comunicarea cu clienții.

    Hai în echipa noastră și....

    vei avea un pachet salarial corelat cu performanțele profesionale;
    te vei dezvolta profesional, construind succesul alături de o echipă entuziastă;
    vei avea libertatea de a-ți construi singur un program de lucru atât timp cât livrezi rezultatele promise;
    vei beneficia de buget de învățare și creștere atât personală cât și profesională;
    vei avea șansa să îți construiești propria echipă dacă vei dovedi abilități de leader.

    Mai direct, vrem o persoană căreia nu îi este frică să viseze drumul spre Marte și are determinarea de a fi mereu cu un pas înaintea noului și inovației, de a-și asuma greșelile proprii și de a promite că va adera la valorile noastre: respect, responsabilitate, evoluție, echilibru.

    Dacă ai rezonat cu ce ai citit până acum, ACȚIONEAZĂ Hai să ne cunoaștem

    Lasă-ne CV-ul tău, iar noi te vom contacta pentru a stabili o întâlnire în care să ne cunoaștem

    În cazul în care nu ești tu acea persoană din descrierea de mai sus, dar cunoști persoana potrivită pentru noi, spune-i și poate o vei ajuta să-și construiască o carieră de succes

  • OrtoProfil

    Reprezentant Medical

    OrtoProfil Craiova, România Full time

    Atribuțiile poziției · Contribuie la dezvoltarea business-ului în cadrul companiei prin promovarea portofoliului către profesioniștii din domeniul sănătății prin activități de tip omni-channel (digital, vizite față în față, virtual, prezentări și altele) oferind astfel soluții m ...