Locuri de muncă

    Specialist EHS - Agigea, România - SILOTRANS

    SILOTRANS
    SILOTRANS Agigea, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal:

    Studii Superioare – profil tehnic;
    Minim 3 ani experienta in domeniu ;
    Cunoștințe avansate privind managementul riscului ocupational si cerințelor legale de sănătate și siguranță;
    Curs de specializare in domeniul SSM - 80 de ore;
    Curs cadru tehnic in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor (.), ISCIR - constituie avantaj;
    Cunoştinte solide de legislatie in domeniu;
    Bune abilitati de comunicare si transfer a informatiei;
    Limba engleza nivel avansat;
    Cunoştinţe operare Microsoft Office - nivel avansat;
    Permis auto - Categoria B.

    Descrierea jobului:

    Elaboreaza si implementeaza politicile si programele in domeniile Mediu, Sanatate si Siguranta, in conformitate cu legislatia romana si practicile Grupului;
    Participa la proiecte de inginerie ca specialist EHS;
    Dezvolta și coordoneaza programe de instruire si constientizare EHS;
    Asigura raportarea si investigarea tuturor aspectelor EHS;
    Participa in programele de audit EHS si urmareste implementarea planurilor de masuri.