Consilier vanzari

    Consilier vanzari - Bradu, România - COCO

    COCO
    COCO Bradu, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post Consilier Vânzări
    Compania noastră caută un Consilier Vânzări pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de vânzări. Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să identifici nevoile acestora și să le oferi soluții personalizate, acest job este potrivit pentru tine.
    Responsabilități:

    Consilierea clienților în identificarea produselor sau serviciilor potrivite nevoilor lor;
    Realizarea de vânzări prin abordarea proactivă a clienților și oferirea de suport în procesul de achiziție;
    Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele de clienți noi;
    Urmărirea tendințelor pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor;
    Participarea la training-uri și sesiuni de instruire pentru a-ți dezvolta abilitățile de vânzare.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în vânzări sau într-un domeniu similar reprezintă un avantaj;
    Abilități excelente de comunicare și negociere;
    Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor;
    Flexibilitate și capacitate de adaptare la cerințele pieței;
    Atitudine proactivă și orientată către client.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv;
    Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanțe;
    Tichete de masa;
    Program 6,30 ore
    Prime de Paste si Craciun;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei;
    Mediu de lucru plăcut și colegial.

    Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să-și dezvolte abilitățile de vânzare și să contribuie la succesul echipei noastre, te invităm să aplici pentru poziția de Consilier Vânzări. Așteptăm cu interes să faci parte din echipa noastră