Inginer proiectant mecanic - Cluj-Napoca, România - EASTMAN SRL

    EASTMAN SRL
    EASTMAN SRL Cluj-Napoca, România

    3 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal
    Inginer mecanic, cunostinte de proiectare pe calculator confectii metalice usoare. Avantaj Tekla.

    Descrierea jobului
    Program fix L-VLoc de munca stabil. Salar negociabil, bonuri de masa de 40 lei/zi, decontare transport.

    Descrierea companiei
    SC EASTMAN SRL este o companie având capital integral romanesc. Cu o tradiţie de peste 20 ani în domeniu (înfiinţată îneste recunoscută în domeniul amenajărilor interioare şi exterioare pentru calitatea produselor şi a finisajelor. Productie balustrade, scari si alte confectii metalice. Având în dotare utilaje performante de prelucrare a metalelor, oferim următoarele servicii: prelucrări mecanice, subansamble sudate, îndoiri tablă şi ţevi, debitări de table cu maşina de debitat cu plasma CNC, vopsitorii. Experienţa acumulată de-a lungul anilor, complexitatea şi numărul de lucrări efectuate sunt principalele atribuţii care ne recomandă. Raportul foarte bun calitate-preţ, face ca produsele noastre sa fie apreciate atât în România, cât şi pe piaţa externă (Germania, Elveţia, Franţa, Olanda, Algeria).