Locuri de muncă
>
Cluj-Napoca

    Lucrator depozit produse farmaceutice - Cluj-Napoca, România - Fildas Trading SRL

    Fildas Trading SRL
    Fildas Trading SRL Cluj-Napoca, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    Default job background
    Full time
    Descriere
    Compania noastra este in cautarea de lucratori depozit care sa se alature echipei noastre. Candidatul ideal va avea experienta in manipularea marfurilor, pregatirea comenzilor si va fi capabil sa lucreze eficient intr un mediu dinamic . Daca aveti o atentie deosebita la detalii si sunteti motivati sa invatati si sa va dezvoltati, va rugam sa aplicati.Alegang sa faci parte din cea mai inimoasa echipa, vei putea beneficia de urmatoarele:

    Beneficii:
    - Salariu motivant .
    -Tichete de masa: 800 lei/luna.
    -Prime de Sarbatori.
    -Bonus 550 lei pentru calificarile: iscir/order picker/reach truck.

    Cerinte:
    - Capacitatea de planificare, organizare si prioritizare a activitatii.- Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa.- Disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate.-Motivat si capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic si solicitant.- Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor.- Experienta anterioara in activitatea cu produse farmaceutice sau studii cu profil farmaceutic, constituie avantaj.- Studii medii.

    Descrierea jobului:
    - Colectarea produsele de pe rafturi conform comenzilor primite.- Pregatirea comenzilor (coletelor) in vederea livrarii acestora catre farmacii.- Repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit.- Etichetarea, colectarea si verificarea produselor farmaceutice.- Participarea la inventarele periodice.- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune.

    Descrierea companiei

    In anul, odata cu aparitia primelor farmacii particulare, a aparut si necesitatea distributiei produselor specifica catre acestea. Astfel, apare compania FILDAS, care in timp a devenit una dintre cele mai importante companii de import si distributie a produselor farmaceutice si dermatocosmetice de pe piata romaneasca, avand ca scop principal imbunatatirea sistemului de distributie a medicamentelor catre farmacii, spitale si alte tipuri de clienti, prin cele 14 depozite – cel mai mare numar de depozite detinute de un distribuitor de profil din Romania.
    Fildas Trading este una dintre cele mai importante companii de import si distributie medicamente de pe piata romaneasca si a cincea cea mai mare companie antreprenoriala autohtona, avand ca scop promovarea sanatatii in Romania, prin contributia permanenta la imbunatatirea sistemului de sanatate, prin calitatea superioara a serviciilor oferite, prin inovatie si diferentiere pe o piata puternic concurentiala.
    Pentru Fildas Trading, capitalul uman este cel mai important element in sustinerea si dezvoltarea companiei, de aceea considera angajatul bunul cel mai de pret in realizarea dezideratelor sale.
    Pentru mai multe detalii referitoare la valorile, specificul si evolutia companiei, va rugam sa vizitati .
    Va informam ca, prin aplicarea la acest anunt, datele dumneavoastra cu caracter personal cuprinse in CV vor fi prelucrate de catre societatea noastra in scopul recrutarii. Ne dorim o prelucrare transparenta si corecta a datelor, motiv pentru care, inainte de a aplica la acest anunt, va rugam sa cititi detalii accesand link-ul:
    Prin accesarea butonului "Aplica", confirmati ca ati luat cunostinta de acestea.

  • EDINOR PET SRL

    Medic veterinar pt. farmacie veterinara si petshop

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă


    EDINOR PET SRL Cluj-Napoca, România Full time

    Cerinte: Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara Descrierea jobului: Activitati specifice comertului en-detail cu produse farmaceutice veterinare,fitosanitare si de petshop. Promovarea şi vanzarea produselor Creşterea portofoliului de clienţi şi fidelizarea acestora. Menţi ...

  • Centrul De Medicina Hiperbara S.R.L.

    Reprezentant Medical

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă


    Centrul De Medicina Hiperbara S.R.L. Cluj-Napoca, România Full time

    Responsabilitati: · �� Vizitarea regulată a medicilor și instituțiilor medicale din portofoliul alocat, pentru promovarea serviciilor noastre unice. · �� Intocmirea rapoartelor periodice, respectând termenele limită stabilite. · �� Oferă suport pentru implementarea în teren a str ...