Analist financiar
Constanţa

    Analist financiar - Constanța, România - ARGUS S.A.

    ARGUS S.A.
    ARGUS S.A. Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    ARGUS - unul dintre cei mai importanți producători de ulei din România angajează Analist Financiar. Ne dorim să faci parte din echipa noastră, care se axează pe dezvoltare, performanță și valori.
    Candidatul ideal:
    Domiciliu: Constanta;

    Experienta în domeniu > 2 ani;
    Studii superioare constituie un avantaj;
    Microsoft office și powerpoint nivel avansat
    Abilitati excelente de planificare

    Descrierea postului:

    Gestionarea sistemelor contabile primare, proiectarea și gestionarea bugetelor organizației cât și interpretarea și analiza activității financiare a organizației.

    Responsabilitati:

    Pregateste lunar rapoarte de analiza financiara si de trezorerie, urmareste si analizeaza indicatorii de performanta financiara;
    Pregătește documentații specifice și analize financiare necesare pentru fundamentarea din punct de vedere economic a deciziilor luate de conducerea companiei
    Participa la întocmirea bugetului, revizuirilor bugetare și a planului pe termen lung
    Contribuie la controlul si optimizarea costurilor, analiza costurilor fixe si a costurilor de productie;
    Asigura asistenta misiunilor de audit intern si extern
    asigura standarde ridicate in contabilitate si raportare, precum si conformitatea cu legislatia locala si internationala;

    Ce oferim?

    Salariu fix motivant
    Tichete de masă
    Un bax de ulei pe lună
    Decontare transport în baza unui abonament pentru zonele limitrofe Constanței
    Asigurare medicală Allianz Țiriac

    Dacă ți-am stârnit interesul, așteptăm cu mare interes CV-ul tău

  • ARGUS S.A.

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    ARGUS S.A. Constanța, România Full time

    ARGUS - unul dintre cei mai importanți producători de ulei din România angajează Analist Financiar. Ne dorim să faci parte din echipa noastră, care se axează pe dezvoltare, performanță și valori. · Candidatul ideal: · Domiciliu: Constanta; · Experienta în domeniu > 2 ani; · Studi ...