Braşov

    terapeut/asistent medical clinica beauty - Brașov, România - Life Grup

    Life Grup
    Life Grup Brașov, România

    1 săptămână în urmă

    Asistent medical, terapeut remodelare corporală si estetica faciala la Life Beauty .

    Suntem în căutarea unui Terapeut în Remodelare Corporală pasionat să se alăture echipei noastre Life Beauty . Dacă ești o persoană ambițioasă, orientată către client și dornică să evolueze profesional într-un mediu de încredere, aceasta este o oportunitate pentru tine.

    Despre Noi:

    Life Beauty . este o clinică de înfrumusețare de prestigiu din București, renumită pentru serviciile sale de înaltă calitate și pentru echipa sa dedicată. Ne străduim să oferim experiențe autentice de frumusețe și sănătate, și suntem în căutarea unui Terapeut în Remodelare Corporală care să împărtășească aceleași valori.

    Criterii de Selecție:

    Peste 12 luni experiență în Saloane/Clinici de infrumusețare.

    Candidatul Ideal:

    Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu orientare către clienți.
    Prezentare fizică plăcută și îngrijită, reflectând standardele înalte ale clinicii noastre.
    Abilități practice în utilizarea aparatelor de remodelare corporală , epilare definitivă cu laser si tratamente faciale.
    Atitudine pozitivă, promptitudine în realizarea sarcinilor și responsabilitate.

    Responsabilități:

    Efectuarea evaluărilor faciale și corporale ale pacienților, adaptate nevoilor individuale.
    Contribuția la elaborarea schemelor personalizate de tratament.
    Realizarea tratamentelor faciale , corporale si epilare definitiva cu precizie și profesionalism.
    Menținerea cabinetelor de tratament și curățarea echipamentelor utilizate.

    Beneficii:
    Salariul fix net : 2079 lei
    Bonus : 7% net din totalul vanzarilor individuale lunare;
    Tichete masa : 40 lei/ zi;
    Decont transport : 80 lei;

    Dacă ești o persoană cu atitudine pozitivă și dornică să facă parte din echipa noastră, te încurajăm să aplici pentru această poziție.