Locuri de muncă

    Baristă - Nușfalău, România - GASTRO VBO S.R.L.

    GASTRO VBO S.R.L.
    GASTRO VBO S.R.L. Nușfalău, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Job Baristă
    Îți place să lucrezi cu oamenii și să prepari băuturi delicioase? Ești pasionat de arta cafelei și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică? Atunci poziția de Baristă ar putea fi potrivită pentru tine
    Responsabilități:

    Pregătirea și servirea cafelei și a altor băuturi conform standardelor companiei;
    Interacționarea plăcută cu clienții și oferirea unei experiențe de calitate;
    Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru;
    Recepționarea comenzilor și gestionarea acestora eficient;
    Colaborarea cu echipa pentru asigurarea unui mediu de lucru plăcut și eficient.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau al cafelei reprezintă un avantaj;
    Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii;
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan;
    Pasiune pentru cafea și dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu în domeniu.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie;
    Posibilitatea de a interacționa cu diverse persoane și de a crea experiențe unice pentru clienți;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei pe baza performanței și a implicării tale.

    Dacă ești entuziast, dornic să înveți și să te dezvolți într-un mediu prietenos, trimite-ne CV-ul tău și alătură-te echipei noastre de profesioniști în cafea