Bacău

    Mecanic service - Bacău, România - B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL

    B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL
    B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL Bacău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Gama echipamente: grupuri electrogene, echipamente si utilaje pentru salubrizare

    Responsabilitati:

    Efectuează, în locaţia clientului sau in atelier, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama comercializata de companie (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric), grupuri electrogene, utilaje pentru salubrizare
    Executa instalarea si punerea in functiune a echipamentelor
    Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei lucrari.
    Studiază literatura de specialitate, îmbunătățindu-și permanent abilitățile profesionale.

    Profil candidat:

    Studii tehnice de specialitate (electromecanică, electronica, mecanică industrială)
    Bune cunoştinţe de mecanică, electrica, electronica
    Cunostinte de limba engleza/ interpretat documentatie tehnica
    Permis de conducere categoria B
    Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate
    Disponibilitate pentru deplasari

    Informatii utile:

    Program de lucru: luni – vineri, in intervalul orar 09:00-18:00, cu o ora pauza;
    Punct de lucru: Autostrada Bucuresti Pitesti km 11,5, langa Hornbach Militari;
    Programe de training;

    Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de success.

  • REWE Romania - PENNY

    Inginer Instalatii

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    REWE Romania - PENNY Bacău, România Full time

    Te asteptam in cadrul echipei daca: · ai finalizat studii superioare cu profil tehnic (inginer instalatii, energetica, mecanica); · ai experienta in executia lucrarilor de profil cel putin 3 ani; · detii cunostinte in domeniul managementului de proiect (reprezinta un avantaj); · ...