Bucharest

    Designer interior - București, România - GLOBAL VISION PARTNERS SRL

    GLOBAL VISION PARTNERS SRL
    GLOBAL VISION PARTNERS SRL București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    Clientul nostru este o companie leader in segmentul premium si luxury al domeniului creatiei si designului pentru proiecte de constructii, avand 14 ani de experienta pe piata din Romania, concretizata prin numeroase proiecte de refeinta si premii obtinute atat la nivel national cat si international.

    Compania fiind in plin proces de expansiune se afla in pozitia fericita de a angaja un Designer interior.

    Deoarece este asistata in acest proces de o companie de consultanta si isi doreste crearea unui mediu organizational solid, performant si provocator pentru angajatii si clientii sai, va asigura urmtoarele:

    1. Program avansat de integrare organizationala asistata.
    2. Program de mentoring.
    3. Plan de salarizare, compensatii si beneficii.

    Cerinţele de baza ale postului:

    Studii superioare de specialitate (design, design interior, arhitectura, design de mobilier)

    Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara.

    Competente in AutoCAD, ArhiCAD, Photoshop, la nivel mediu.

    Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

    Experienta in oferirea de servicii de consultanta pentru designul de interior, reprezinta un avantaj.

    Profilul candidatului ideal:

    Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete.

    Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

    Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor.

    Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit.

    Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic.

    Descrierea responsabilitatilor cheie:

    Efectuarea analizei proiectului si a cerintelor clientilor, oferind consultanta specializata pentru identificarea nevoilor si obiectivelor.

    Elaborarea si argumentarea propunerilor de solutii pentru proiectele de design, evidentiind aspectele relevante si avantajele acestora.

    Incheierea contractelor de consultanta cu clientii, definind in mod clar termenii, conditiile si obiectivele colaborarii.

    Coordonarea si executarea proiectului de design, asigurand implementarea conceptelor si solutiilor stabilite in conformitate cu cerintele clientilor.

    Gestionarea eficienta a plasarii comenzilor de produse, asigurand o coordonare adecvata intre furnizori si cerintele proiectului.

    Supervizarea atenta a executiei lucrarilor, asigurand coordonarea eficienta a tuturor partilor implicate in procesul de implementare a proiectului de design.

    Sistem de salarizare, compensatii si beneficii:

    Sistem de salarizare.

    Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor.

    Sistem de compensatii adapatat eforturilor.

    Sistem de beneficii adaptat pozitiei si rezultatelor.

  • Andreea Braescu Art Studio SRL

    Designer /arhitect

    Găsit în: beBee S2 RO - 22 ore în urmă

    Andreea Braescu Art Studio SRL București, România Full time

    O echipă excepțională de artiști, designeri si ingineri, avem nevoie de un designer de interior/arhitect, tânăr si dinamic, expert in 3D (3D Max, Autocad) · Suntem o companie unică in Romania, cu un mare succes internațional Creăm sculpturi luminoase de porțelan pentru cele mai p ...

  • NOBLESSE GROUP INTERNATIONAL

    Contabil junior/ senior

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    NOBLESSE GROUP INTERNATIONAL București, România Full time

    Esti in cautarea unei oportunitati de a-ti dezvolta cariera in domeniul contabilitatii? · Căutam un Contabil pentru a se alatura echipei noastre. Poziția este disponibilă atât pentru un Contabil Junior, cât și pentru un Contabil Senior, în funcție de nivelul de experiență al cand ...